Sektörler

EV & ENDÜSTRİ KİMYASALLARI

Rahat kullanım ve göz alıcı görselliğin ön planda tutulduğu yoğun rekabetli bir sektör olan ev & endüstri  kimyasalları için çözüm önerileri sunuyoruz. 400 cc İle 5 lt arasında değişen hacimlerde uygun gramaj ve göz alıcı model  ve renklerde müşterilerimize avantajlı ürünler sunuyoruz. Şişe yapısı olarak hem ergonomik hem ekonomik ürünler yapıyoruz.

Konseptten tasarıma, 3D prototip oluşturmaya, kalıplamaya, üretime ve dekorasyona kadar tüm süreçleri birlikte yönetiyoruz. Çok esnek bir üretim süreciyle, düşük minimum sipariş miktarları ve hızlı geri dönüş sunabiliyoruz.

GIDA & İÇECEK  ÜRÜNLERİ

Süt, ayran, şalgam, nar ekşisi, meyve suyu, boza, limon sosu, limonata, gazlı içecek, sirke, kefir, tahin gibi  hassas gıda ürünlerini insan sağlığına en uygun şekilde gıdaya uygun saf hammaddeden üretip ambalajlıyoruz. Yine farklı renk ve tasarım seçenekleri ile müşterilerimize alternatif şişe  ürünleri sunuyoruz. Müşterilere sunduğumuz farklı tasarım ve ağız yapılarına uygun  şişelerimizi farklı renk tonlarında ürettiğimiz kapak modelleri ile desteklemekteyiz.

Ergonomik preform ve şişe üretim kabiliyetimiz ve içecek pazarındaki hızlı uyum sürecimiz,  bir çok köklü ve girişimci markanın yeni ürünlerini büyük bir başarıyla piyasaya sürmesine yardımcı olmuştur.

Yüksek hizmet düzeyine, akredite kalite standartlarına, sürekli iyileştirme felsefesine ve bilgili personele olan bağlılığımıza dayanan profesyonel bir aileyiz.